Miejsce wydarzenia

Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia i Hala Stulecia

ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław

W sercu Wrocławia, w malowniczym otoczeniu najstarszego parku w mieście, w bliskim sąsiedztwie rzeki Odry, znajduje się niepowtarzalne miejsce spotkań – kompleks Hali Stulecia. Historyczna budowla z 1913 roku, zaprojektowana przez geniusza, rewitalizowana na przestrzeni lat z dbałością o każdy szczegół pod bacznym okiem konserwatorów i specjalistów z dziedziny architektury.

Hala Stulecia jest symbolem. Miały tu miejsce wydarzenia, które zapisały się w pamięci wielu gości, budując na przestrzeni lat pozytywne skojarzenia z obiektem. Odbyły się tu między innymi kongresy i konferencje związane z Europejskim Kongresem Kultury oraz Polską Prezydencją w UE.

Hala Stulecia znajduje się na Wielkiej Wyspie pomiędzy kanałami Odry. Jest dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia. W najbliższej okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, parking, galeria handlowa, ogród zoologiczny oraz największy i najstarszy park we Wrocławiu, jeden z najstarszych parków założonych w stylu angielskim w Europie – park Szczytnicki.